Ассоциация

О чём ни попросите Отца во имя Моё, даст вам. Иоанна 16:23

МІЖ ФРОНТОМ І ФРОНТОМ

Репортаж з робочої зустрічі Служби воєнних капеланів ЦХВЄУ

10«До речі, нікому з вас не доводилося пити власну сечу? Ще є час спробувати перед відправкою в АТО. Потренуватися на випадок зневоднення і заодно перевірити власну психіку на міцність перед стресом. На фронті безліч речей, що руйнують зону комфорту», – ділиться полковник Коханчук, що в Міністерстві оборони курує напрямок військових капеланів. Перед ним близько вісімдесяти чоловіків. Під дахом церкви «Скинія» – зустріч капеланів. Зібралися поділитися досвідом, послухати представника Міноборони, разом помолитися. Зрештою, просто побачити один одного, підбадьорити. «Там інколи досить важко буває, – ділиться воєнний капелан Мар’ян Михайлишин, – солдати часто зневірені й озлоблені. А до кожного треба знайти підхід, це, бува, виснажує. Нам, капеланам, важливо бачитися один із одним, ділитися досвідом, підтримувати один одного».
Зараз на фронті трохи притихло. Представник Міноборони закликає через це не розслаблюватись, говорить, що для українського капеланства все тільки починається. У міністерстві підрахували – Збройним силам України потрібні 344 капелани. 344 солдатські пастори з відповідною освітою і, щонайменше, трирічним досвідом церковного служіння. Вони мають бути готові пожертвувати мирним життям і отаборитися у війську, а не їздити туди час від часу. Полковник Коханчук не впевнений, що вдасться швидко набрати належну кількість добровольців.
Те, що віськово-капеланське служіння нове для України, видно неозброєним оком. На зустрічі – однострої та камуфляжі яких завгодно кроїв та кольорів. Від різноманітних шевронів і нашивок пливе в очах. «Все це ще доведеться розробляти, узгоджувати, приводити до якогось спільного знаменника. Форма у капелана буде така ж, як у бійців підрозділу, до якого його буде прикріплено, – розповідає полковник Коханчук. – Про нашивки ж можна сказати лише, що в їхній основі буде хрест. Щодо підготовки, наразі дійшли згоди, що вишкіл відібраних служителів триватиме десять тижнів, включатиме психологічну підготовку та військову. І буде ще такий обов’язковий розділ, як тактична медицина».

Подробнее...
 
Футбольний турнір у Катеринівській ВК

131 жовтня за підтримки Пенітенціарної служби України футбольна команда церкви «Скинія» організувала та провела футбольний турнір у ВК-46, с. Катеринівка Рівненської обл. Турнір було присвячено пам'яті загиблим під час АТО бійцям. Участь у ньому, крім команди церкви, взяли команди першого та другого загону виправної колонії.

На початку матчу звершили молитву за Україну та вшанували пам'ять бійців хвилиною мовчання.

Зустріч проходила у рівній та напруженій боротьбі. За підсумками проведених ігор золоті медалі турніру отримала команда «Скинії», срібло дісталось першому загону, а бронзу отримав другий. Але головний приз цієї зустрічі, футбольний кубок, дістався першому загону. Кращим гравцем турніру також став гравець цього загону, який отримав пам'ятну статуетку.

В цілому, під час гри, не дивлячись на загострення пристрастей, на майданчику панувала спортивна та дружня атмосфера, всі учасники проявили свої спортивні здібності на вищому рівні.

В кінці турніру присутні звершили молитву за хлопців, їхні сім'ї та подальші долі. Підбадьорили не здаватися. Вихованці виправної колонії висловили вдячність команді «Скинії» та запрошували приїжджати знову.

Від себе команда церкви «Скинії» висловлює подяку Пенітенціарній службі за надану підтримку й допомогу в організації турніру та сподівається на подальшу плідну працю на цій ниві.

234567

 
Время обновления

9«Но во всем являем себя, как служители Божии...» (2-е Кор. 6:4) – под таким девизом с 8 по 11 сентября 2015 года в Херсоне проходила ХVI Всеукраинская конференция Ассоциации христианских центров реабилитации. По милости Господней около 170 служителей реабилитационных центров съехались из разных регионов Украины, чтобы увидеть друг друга, определиться с целями на следующий год и получить духовное обновление. Ежедневные утренние молитвы, вечерние служения, тематические семинары, день поста и молитвы, вечернее общение за чаем – то, чем по Божьей милости были наполнены дни делегатов конференции. Каждый нашел то, что было необходимо ему: совет, новые знакомства, помощь в решении проблемы, духовное обновление и слово от Господа.

«Если твое сердце открыто и ожидает слышать голос Господа, – делится своими переживаниями вице-президент АХЦР по вопросам администрирования и координации Дмитрий Лоюк, – ты услышишь то, что Бог приготовил для тебя. Я радовался, что во время конференции через слово, которое звучало, получил подтверждение того, что слышал в тайной комнате, когда обращался к Господу. Осознание того, что Господь открывает это не только мне, но и другим, помогает утверждаться в вере, ободряет и вдохновляет. И как любое слово, которое приходит к нам с небес и дает жизнь, эти прекрасные духовные переживания, откровения Божьи для меня, словно вектор от Господа – как жить и служить дальше».

«Каждая конференция дает новые силы, – рассказывает солистка группы прославления «Маханаим» Татьяна Малиновская. – Я вижу, что нужна здесь. Многие люди подходят, благодарят за псалмы, за творчество «Маханаим», за помазание – они чувствуют это. Но главное – Бог обновляет силы, дает возможность не просто трудиться, но и совмещать физический отдых с обновлением духовным».Read More

Подробнее...
 
На Одещині відбулось виїзне засідання правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»

329 та 30 вересня 2015 року на базі органів та установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Одеській області пройшло виїзне засідання правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». У засіданні взяли участь представник апарату ДПтС України – начальник управління соціально-психологічної роботи із засудженими, полковник внутрішньої служби Ігор Андрушко, керівництво управління та установ ДПтС України в Одеській області, заступник Голови правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» Костянтин Пантелей, а також представники релігійних конфесій християнського напрямку Одеської області .

29 вересня у залі нарад управління ДПтС України в Одеській області Ігор Андрушко розпочав засідання з інформування учасників про основні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання діяльності священнослужителів (капеланів) в органах та установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України», а також про організаційно-правові засади діяльності Душпастирської ради при ДПтС України.
30 вересня 2015 року у рамках виїзного засідання заступник Голови правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» Костянтин Пантелей, начальник управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату Державної пенітенціарної служби України Ігор Андрушко, представники управління ДПтС України в Одеській області, виконавчий директор місії В’ячеслав Когут, а також представники релігійних конфесій християнського напрямку в Одеській області відвідали Чорноморську (№ 74) та Одеську (№ 14) виправні колонії управління ДПтС України в Одеській області.
За словами виконавчого директора місії В’ячеслава Когута, під час свого виступу він звернув увагу слухачів на дванадцятий вірш четвертого розділу книги Екклезіаста, де говориться про те, що нитка, скручена втричі, не скоро порветься. Та наголосив, що завдяки тій єдності, яка є між служителями різних конфесій у вирішенні питань служіння у в’язницях, ця нитка скручена вже у дванадцять раз і розірвати її буде дуже важко.

Подробнее...
 

БАННЕР ахцр

Подробнее...
 
Евангелизационные поездки с Ниной Астром

С 5 по 10 августа 2015 года служители церкви «Скиния» совместно с командой лауреата конкурса «Евровидение» Нины Астром провели евангелизационные служения в ряде колоний Ровенской (ИК-96, 46, 76), Волынской (ИК-42) и Киевской областей (ИК-85). А также в Ирпенском военном госпитале, штабе администрации ИК-96 (Городыще), церкви «Світанкова зоря» г. Ровно, церкви «Ковчег» г. Нововолынск и в киевской церкви «Скиния».
Благой Господь дал возможность не только провести евангелизации с участием Нины Астром, но и благословил возможностью для личных общений в локальных секторах колоний, с администрацией пенитенциарных учреждений и в церквях. Нина свидетельствовала о своей жизни, пела и отвечала на вопросы людей.
«Во время этой поездки, – рассказывает Нина Астром, – у нас была возможность немного изменить форму общения с залом. Мне задавали вопросы, а я отвечала на них. Вопросы, которые звучали чаще всего, были созвучны (и в колонии, и в церкви): как я согласилась взять участие в конкурсе «Евровидение» и как оказалась в тюремном служении? Хочу сказать, что и в том, и в другом случае – когда мне предлагали участвовать и в конкурсе, и в служении – моим первым желанием было ответить – нет. Ни там, ни там я не видела себя. Мне казалось, что это не мое место. Но я очень не хочу быть вне Божьего плана для моей жизни, потому прежде чем дать окончательный ответ, мы обратились к Богу. Искали Его волю.
Сейчас, по прошествии многих лет, я могу сказать, что участие в конкурсе открыло перед нами многие двери и дало возможность говорить об Иисусе множеству людей. Также и тюремное служение, сейчас, когда у меня за спиной уже множество служений в разных колониях и встреч, и общений с заключенными, я могу сказать, что все они уже стали частью меня, и я не представляю себя вне этого служения».
«Я понимаю, что самое главное в этих служениях – чтобы Господь был с нами, – делится впечатлениями пастор церкви «Скиния» Вячеслав Когут, – и тогда открываются любые двери, каются люди и происходят чудеса. Так, во время последней поездки, осужденные хотели сорвать служение, организовав бунт. Об этом знала администрация, на плацу было собрано большое количество правоохранителей, но вместо ожидаемого мятежа на служении присутствовала благодать Божья. И на молитву покаяния, по свидетельству одного из офицеров, отозвалась половина администрации колонии. Сами же заключенные свидетельствовали о том, что Господь заградил им уста, и они от начала и до конца евангелизации внимательно следили за тем, что говорилось во время служения. Позже, принимая из наших рук евангелизационную литературу, благодарили за благословение, которое получили во время служения. Я благодарен Богу за церковь, за возможность быть участниками Его служения и за тех людей, кто молитвенно поддерживает их».

 
Відбулись спеціалізовані короткострокові курси інспекторів установ ДПтС України, які відповідають за організацію роботи з підготовки засуджених до звільнення

Відповідно до Плану роботи ДПтС України на 2015 рік управлінням соціально-психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України організовано на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу ДКВСУ у період з 15-17 липня спеціалізовані короткострокові навчальні курси для працівників, які за посадовою інструкцією відповідають за організацію роботи з підготовки засуджених до звільнення. Метою проведення курсів є підвищення рівня професійної компетентності зазначених посадових осіб. Відповідно до Програми учасники курсів прослухали лекції викладачів начального закладу, а також за участю персоналу апарату ДПтС України обговорили питання реалізації заходів пробації та протидії корупції.

У рамках заходу учасники заходу відвідали центр реабілітації колишніх засуджених церкви «Скінія» (Житомирська обл., с. Почуйки) та ознайомилися з умовами проживання.

Інформацією про роботу з особами, які звільнені з місць позбавлення волі та проходять курс реабілітації у центрі поділився голова правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» Фатуллаєв Р.Н.

Управління соціально-психологічної
роботи із засудженими
ДПтС України

 
Евангелизационное служение в Житомирской ИК-4

glavnoeВ воскресенье, 20 июля 2015 года, служители церкви «Скиния» совместно со служителями церкви «Победа» и группой прославления «Маханаим» провели евангелизационное служение в Житомирской исправительной колонии №4. Служение проходило в полностью заполненном зале клуба. 

«Я понимаю, что некоторые из собравшихся пришли сюда нехотя, – делится переживаниями Владимир Брагарник, служитель церкви «Скиния», – но многие пришли с удовольствием. Показательным было то, что, когда начался обед и была возможность уйти, на общение осталась половина зала. И мы благодарны Богу за это. Господь был милостив к нам, было чудесное служение, более 20 человек изъявили желание выйти на покаяние».

«Администрация колонии была очень расположена к нашему визиту, – рассказывает Вячеслав Когут, служитель церкви «Скиния». – Показательно, что замполит колонии за три дня до этого мероприятия, 16 июля, был на экскурсии вместе с другими офицерами ДПтС в реабилитационном центре церкви в селе Почуйки. То, что он там увидел, настолько его впечатлило, что теперь в колонии планируют сделать информационный стенд об этом ребцентре.

Нас не ограничивали во времени. Даже после завершения официальной части евангелизации группу просили еще петь, а братьев – свидетельствовать о своей жизни. После служения нам показали молитвенную комнату, которая была открыта неделю назад, а за неделю до евангелизации братьям разрешили посещать колонию с 9:00 до 16:00, поэтому у них была возможность общаться с осужденными по всем отрядам и локальным секторам.

Была очень хорошая атмосфера и Бог сильно посетил нас. Верю, что это не последнее служение в таком формате в этой колонии». 

 
Короткострокові навчальні збори для старших інспекторів (інспекторів) з питань підготовки до звільнення

У період з 15 по 17 липня 2015 року, на базі Білоцерківського училища було проведено спеціалізовані короткострокові навчальні збори для працівників, які за посадовою інструкцією відповідають за організацію роботи з підготовки засуджених до звільнення.
Мета їх проведення – підвищення рівня професійної компетентності працівників установ виконання покарань, які перебувають на посадах старших інспекторів (інспекторів) з питань підготовки до звільнення.

З різних областей України до Білоцерківського училища ППП ДКВС України приїхали 20 працівників виправних колоній.

1

2

Відповідно до програми зборів було проведено:

15 липня 2015 року працівники училища: майор внутрішньої служби Пахомов І.В., старший викладач циклу психолого-педагогічних дисциплін та майор внутрішньої служби Заславська Л.В., старший викладач циклу спеціальних дисциплін, прочитали для учасників зборів лекції на теми: «Службовий етикет. Культура поведінки працівників ДКВС України», «Правове регулювання проходження служби в Державній кримінально-виконавчій службі України» й «Організація діловодства в органах, установах виконання покарань, слідчих ізоляторах ДПтС України».

Подробнее...
 


Страница 1 из 5
You are here: