Ассоциация

А тем, которые приняли Его, верующим во имя Его, дал власть быть чадами Божиими. Иоанна 1:12

Триває виставка художніх робіт ув'язнених присвячена Божій любові

123До 26 серпня 2013 у Києві у мистецькій галереї Музею Івана Гончара (вул. Лаврська, 19) триває виставка-конкурс мистецтва в'язнів «Переображення Господньою любов'ю». На відкритті експозиції, мета якої привернути увагу суспільства до духовних потреб ув’язнених, побували служителі ЦХВЄ Київщини.

«Враження від експозиції справили не стільки роботи ув’язнених, скільки єдність, яку сьогодні демонструють священнослужителі різних конфесій у служінні людям, які перебувають в місцях позбавлення волі, - ділиться враженнями служитель церкви «Скинія» В’ячеслав Ласкута. – Це відчуття єдності проявляється як у таких от міжконфесійних заходах, так і під час служіння в тюремних камерах, де ми проповідуємо Слово Боже».

На думку ще одного служителя церкви Олександра Володіна, деякі експонати, представлені на виставці, виконані на професійному рівні. «Особливо вразила мне робота під назвою «Молитва», це – різьба по дереву», - ділиться служитель.
На виставці-конкурсі, основним організатором якої вступила Українська греко-католицька церква, представлено близько 200 робіт. Компетентне журі, до складу якого увійшли як мистецтвознавці, богослови, так і діти та колишні в’язні, оголосило переможців та відібрало 30 робіт, які будуть представлені на міжнародній виставці образотворчого мистецтва в’язнів у Фрайзингу (Німеччина). Решта творів протягом трьох років експонуватиметься містами України у пересувній виставці.

 
You are here: