Ассоциация

Глаголы уст Его ценил больше, чем хлеб насущный. Иов 23:12

Відбулись спеціалізовані короткострокові курси інспекторів установ ДПтС України, які відповідають за організацію роботи з підготовки засуджених до звільнення

Відповідно до Плану роботи ДПтС України на 2015 рік управлінням соціально-психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України організовано на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу ДКВСУ у період з 15-17 липня спеціалізовані короткострокові навчальні курси для працівників, які за посадовою інструкцією відповідають за організацію роботи з підготовки засуджених до звільнення. Метою проведення курсів є підвищення рівня професійної компетентності зазначених посадових осіб. Відповідно до Програми учасники курсів прослухали лекції викладачів начального закладу, а також за участю персоналу апарату ДПтС України обговорили питання реалізації заходів пробації та протидії корупції.

У рамках заходу учасники заходу відвідали центр реабілітації колишніх засуджених церкви «Скінія» (Житомирська обл., с. Почуйки) та ознайомилися з умовами проживання.

Інформацією про роботу з особами, які звільнені з місць позбавлення волі та проходять курс реабілітації у центрі поділився голова правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» Фатуллаєв Р.Н.

Управління соціально-психологічної
роботи із засудженими
ДПтС України

 
You are here: