Ассоциация

На веки, Господи, слово Твоё утверждено на небесах. Псалом 118:89

Футбольний турнір у Катеринівській ВК

131 жовтня за підтримки Пенітенціарної служби України футбольна команда церкви «Скинія» організувала та провела футбольний турнір у ВК-46, с. Катеринівка Рівненської обл. Турнір було присвячено пам'яті загиблим під час АТО бійцям. Участь у ньому, крім команди церкви, взяли команди першого та другого загону виправної колонії.

На початку матчу звершили молитву за Україну та вшанували пам'ять бійців хвилиною мовчання.

Зустріч проходила у рівній та напруженій боротьбі. За підсумками проведених ігор золоті медалі турніру отримала команда «Скинії», срібло дісталось першому загону, а бронзу отримав другий. Але головний приз цієї зустрічі, футбольний кубок, дістався першому загону. Кращим гравцем турніру також став гравець цього загону, який отримав пам'ятну статуетку.

В цілому, під час гри, не дивлячись на загострення пристрастей, на майданчику панувала спортивна та дружня атмосфера, всі учасники проявили свої спортивні здібності на вищому рівні.

В кінці турніру присутні звершили молитву за хлопців, їхні сім'ї та подальші долі. Підбадьорили не здаватися. Вихованці виправної колонії висловили вдячність команді «Скинії» та запрошували приїжджати знову.

Від себе команда церкви «Скинії» висловлює подяку Пенітенціарній службі за надану підтримку й допомогу в організації турніру та сподівається на подальшу плідну працю на цій ниві.

234567

 
You are here: