Ассоциация

Не имеете, потому что не просите. Иакова 4:2

Спільне засідання правління християнської міжконфесійної місії та Профспілки ДПтС

0526 жовтня 2012 року у м. Києві відбулося засідання правління Християнської Міжконфесійної Місії «Духовна і благодійна опіка в тюрмах». На запрошення Анатолія Бегаса, відповідального в Українській Уніонній Конференції Адвентистів Сьомого Дня за служіння ув'язненим, члени правління зустрілися у приміщенні головного офісу адвентистів на Подолі. На засідання правління був запрошений та прийняв участь Олег Андрієнко, Голова Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби. Члени правління місії обговорили проект Меморандуму по співпраці духовенства з профспілками Служби.

03

Перед присутніми виступив Гаррі Канселл, керівник Асоціації капеланського служіння Генеральної Конференції Адвентистів сьомого дня-колишній капелан поліції та Пентагону (армії США). Він поділився головними тезами міжнародного семінару капеланського служіння «Де милість і правосуддя зустрічаються», який проходив з 21 по 25 жовтня 2012 року в Українському гуманітарному інституті в смт. Буча та відповів на запитання присутніх.

 

02

Олег Андрієнко виступив перед правлінням місії з представленням головних напрямків співпраці церков та профспілок щодо можливої духовної опіки персоналу пенітенціарної служби. Слід зазначити, що уже перша стаття проекту Меморандуму стверджує, що церкви і профспілка пенітенціарної служби прагнуть створити умови для підвищення престижності праці пенітенціарного службовця.

Представники церков домовилися опрацювати і підготувати документ до підписання у грудні.


В роботі зазначеного форуму також прийняли участь член Ради по взаємодії з релігійними об’єднаннями при Президентові Російської Федерації Олег Гончаров та представники українських ЗМІ.пенітенціарної служби прагнуть створити умови для підвищення престижності праці пенітенціарного службовця. Представники церков домовилися опрацювати і підготувати документ до підписання у грудні.

 

Центральний комітет Профспілки

 
You are here: